Golden Whey Pro - Best Nutrition Vanilka 2250g

Golden Whey Pro - Best Nutrition Vanilka 2250g
Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Proteíny
Dodávateľ:BEST NUTRITION
Cena:28.9 €

Golden Whey Pro - Best Nutrition: Super proteín za neprekonateľnú akciovú cenu. Určite sa oplatí vyskúšať.Najpredávanejší viaczložkový proteín vyrobený na SlovenskuVýborný pre nárast svalovej hmoty hlavne pre začiatočníkovChuťovo výborný proteín s kreatínomNajlepší pomer ceny a kvalityPrečo je tento proteín taký dobrý?Golden Whey Pro je jedinečný golden-pro premium proteínový drink s postupným uvoľnovaním bielkovín s vysokým obsahom srvátkového a vaječného proteínu.Jeho zloženie zaručuje viac kvalitných bielkovín, ktorých výsledkom je výžívný a multi-funkčný proteínový prípravok, ktorý zaistuje športovcom kvalitnú dodávku bielkovín pre svaly.Výhody proteínu Golden Whey Pro:Každý športovec vie, že vysoko kvalitný proteín je potrebný pre budovanie a udržiavanie svalovej hmoty.Je ideálne riešenie pre každé individuálne budovanie objemu, sily a vytrvalosti pre najnáročnejších konzumentov.Obsahuje vďaka kombinácii rôznych zdrojov bielkovín plné spektrum aminokyselín pre nárast svalovej hmoty a urýchlenie regenerácie. Zásobovanie tela dostatočným množstvom vysokokvalitných proteínov je rozhodujúce pre udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie.Dávkovanie30 g = 3 polievkové lyžice rozmiešať v 200 ml vody.Užiť 1 hodinu pred tréningom a do 20 min po tréningu.Tiež je vhodné užiť jednu dávku ráno na lačno pre naštartovanie anabolizmu po noci.Tabuľka nutričných hodnôtNutričné hodnoty:na 1 dávku - 35 g (2 odmerky)Energetická hodnota528 kJ/126 kcalTuky1,2 gSacharidy9,7 gBielkoviny21 gKreatín monohydrát1 050 mg ZloženieSyrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzát vaječného proteínu, glutamín peptid, dextróza, kreatin monohydrát, taurín, lecitín, prírodné farbivo, prírodné identicka aróma zapúzdrená, sukralóza.2/3 Syrovátkový proteín - WPC1/3 ostatné zložky (vaječný hydrolyzát, glutamín peptid, dextróza, 3% kreatín, 2,5% taurín, lecitín, sukralóza)


 • Whey Gainer Actions - Aminostar Vanilka 2250g
  Whey Gainer Actions - Aminostar Vanilka 2250g

  Aminostar Whey Gainer Actions obsahuje rýchle sacharidy, ktoré doplní glykogénové zásoby takmer okamžite a stredne rýchle a pomalé sacharidy pre obnovenie energetických zásob po fyzickom výkone. Nápoj je..

  25.2 €
 • Basic Whey Protein - PROM-IN Vanilka 2250g
  Basic Whey Protein - PROM-IN Vanilka 2250g

  Basic whey proteín je vyrobený výlučne zo srvátkového koncentrátu vyrobeného ultra-mikrofiltračnou technológiou.Vďaka tomu si koncentrát zachováva množstvo bioaktívnych frakcií. Náš Basic whey proteín..

  37.9 €
 • Probio7 Whey Protein - Czech Virus Vanilka 2250g
  Probio7 Whey Protein - Czech Virus Vanilka 2250g

  Čistý srvátkový koncentrát s prídavkom 7 probiotik (INTOLAC Plus)23 g bielkovín v každej dávke, vysoký obsah BCAA a L-glutamínu2250 g, 75 dávokProbio7 Whey Protein je vysokokvalitný 100% srvátkový proteín...

  41.9 €
 • MASS GAIN-Nutrend Vanilka 2250g
  MASS GAIN-Nutrend Vanilka 2250g

  Nutrend Mass Gain 20 Nutrend MASS GAIN 20 je gainer s obsahom 20% bielkovín pre naštartovanie kvalitnej regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Je vyrobený z vybraných..

  28.5 €
 • Essential CFM Evolution - PROM-IN Vanilka 2250g
  Essential CFM Evolution - PROM-IN Vanilka 2250g

  Vďaka šetrnému spracovanie sa jedná o absolútnu špičku medzi vysokopercentnými proteínovými suplementami na trhu. Zachovanie maxima bio-aktívnych frakcií pôvodnej suroviny zaisťuje vhodnosť tohoto proteínu..

  41.9 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb