• Amix Osteo Ultra GelDrink 600g - Lesné ovocie
  Amix Osteo Ultra GelDrink 600g - Lesné ovocie

  Amix Osteo Ultra GelDrink 600g Osteo Ultra GelDrink je vysoko účinný rozpustný práškový nápoj pre ochranu, regeneráciu a výživu kĺbov, chrupaviek, kostí, šliach a väzov. Základné a najdôležitejšou zložkou je kvalitný hydrolyzát kolagénu doplnený o preverenú, vysoko..

  20.83 €
 • Amix Anabolic Monster Beef - Lesné ovocie
  Amix Anabolic Monster Beef - Lesné ovocie

  Amix Anabolic Monster Beef Tento produkt z 90% tvoria enzymaticky hydrolyzovaná (predtrávená) hovädzie bielkovina, ktorá je jedným z najkvalitnejších zdrojov bielkovín na trhu. Bielkoviny prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty. Výhody: • vynikajúce nutričné ​​hodnoty ..

  31.00 €
 • Pumpa Topeak Joe Blow Mountain TJB-MT1
  Pumpa Topeak Joe Blow Mountain TJB-MT1

  Pumpa Topeak Joe Blow Mountain TJB-MT1 V spodnej časti pumpy je umiestnený analógový nanometer pre kontrolu tlaku v plášťoch. Hlavica pumpy je určená pre galuskový aj moto ventilček a je opatrená tlačítkom pre upúšťanie vzduchu pre precízne nastavenie tlaku. Táto pumpa je..

  50.58 €
 • Návleky Lowe Alpine Mountain
  Návleky Lowe Alpine Mountain

  Návleky Lowe Alpine Mountain Veľmi ľahké, vodeodolné a priedušné návleky na trekové, turistické i horolezecké topánky. Vrchná časť z materiálu Triplepoint® XC (vodeodolná a priedušná membrána) a Cordury® (zaistenie odolnosti proti poškodeniu). Uzatváranie na suchý zips...

  37.13 €


 • 
  © 2018 Fitness a športový tovar Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb