• Taška Kari Traa KARI 30L BAG SWEET
  Taška Kari Traa KARI 30L BAG SWEET

  Taška Kari Traa KARI 30L BAG SWEET Tréning, cestovanie alebo len všedný deň zbalený do tašky Kari Traa! Balíme a vyrážame. Kari Traa Kari 30L - cestovné a športové duffel, ktorý pozbiera všetky dôležitosti nevyhnutne potrebné pre tréning aj na dlhšiu cestu. Vyrobený z..

  56.21 €
 • Ľadvinka Kari Traa LOUISE BAG Sweet
  Ľadvinka Kari Traa LOUISE BAG Sweet

  Ľadvinka Kari Traa LOUISE BAG Sweet Tréning, behanie, horúci letný deň s hydratačný ľadvinkou Kari Traa Louise. Hydratačný ľadvinka s držiakom naláhev. Dokonalý spoločník na akýkoľvek tréning vrátane Urban Tréningu. Kari Traa Louise Bag je tu, aby sme pri športe nevyschli,..

  29.96 €
 • Legíny Kari Traa Sjolvsagt Tights SWEET XS
  Legíny Kari Traa Sjolvsagt Tights SWEET XS

  Legíny Kari Traa Sjolvsagt Tights SWEET XS Dámske športové legíny Kari Traa Sjolvsagt Tights bezchybne padnú a pri náročnom aj lajdácky tréningu fungujú na 100%. Technické vlastnosti materiálu zaistí odvetrávanie prebytočného tepla. Priliehavý strih a pružný materiál voľnosť..

  50.58 €
 • Tričko Kari Traa Kristin LS SWEET S
  Tričko Kari Traa Kristin LS SWEET S

  Tričko Kari Traa Kristin LS SWEET S Dámske funkčné tričko s dlhým rukávom a stojačikom Kristin LS je zrodené pre intenzívny tréning dýcha s Vašim telom. Očakávate od seba i svojho oblečenia maximálny výkon. Trúfate si na výzvy náročného tréningu? Tričko s dlhým rukávom,..

  55.83 €


 • 
  © 2018 Fitness a športový tovar Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb