Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športy | Loptové športy | Basketbal | Basketbalové koše | Basketbalové koše na stenu
Dodávateľ:Meteor
Cena:21.1 €

Obruč na basketbal Meteor je kvalitná, pevná obruč na basketbal s možnosťou zavesenia na stenu. Farebnú basketbalovú sieť, ktorá je súčasťou balenia, nasadíte veľmi ľahko pomocou 12 háčikov na basketbalovú obruč.Technický popis: červený lak hrúbka rámu obruče: 20mm priemer obruče: 44 cm materiál obruče: oceľ balenie obsahuje: kôš, farebná sieťka, 3 montážne skrutky 12 háčikov na zavesenie siete pre vnútorné i vonkajšie použitie


 • Trenérska doska na basketbal inSPORTline BK71
  Trenérska doska na basketbal inSPORTline BK71

  Trénerska doska na basketbal inSPORTline BK71 je nevyhnutnou súčasťou výbavy každého trénera v nižších súťažiach aj v najvyšších ligách. Na dosku pomocou priloženého popisovača ľahko a prehľadne zakreslíte akúkoľvek akciu, ktorú po svojich zverencoch požadujete. Obojstranné prevedenie taktické dosky zaisťuje ako zobrazenie celého ihrisko, tak podrobnejšie..

  15.2 €
 • Obruč Hula Hoop Spartan Massage Reifen 91 cm
  Obruč Hula Hoop Spartan Massage Reifen 91 cm

  Pravidelným cvičením s obručou Hula Hoop Spartan Massage Reifen sa zbavuje Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, krížov a celú oblasť chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite efektívneho posilňovania celého tela. Obruč Spartan Hula..

  17.8 €
 • Obruč inSPORTline Weight Hoop 87 cm
  Obruč inSPORTline Weight Hoop 87 cm

  Pravidelným cvičením s obručou inSPORTline Weight Hoop 87 cm sa zbavuje Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celú oblasť chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite efektívneho posilňovanie celého tela. Obruč inSPORTline Weight..

  11.1 €
 • Obruč inSPORTline Weight Hoop 105 cm
  Obruč inSPORTline Weight Hoop 105 cm

  Pravidelným cvičením s obručou inSPORTline Weight Hoop 105 cm sa zbavuje Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky a nohy. Krúživým pohybom s Hula Hoop obručou pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celú oblasť chrbtice. Pravidelným cvičením s obručou docielite efektívneho posilňovania celého tela. Obruč inSPORTline Weight..

  13.4 €
 • Obruč inSPORTline Weight Hoop Magnetic 110 cm
  Obruč inSPORTline Weight Hoop Magnetic 110 cm

  Pravidelným cvičením s masážnou obručou inSPORTline Weight Hoop Magnetic 110 cm sa zbavuje Vaše telo prebytočného tuku na problémových partiách ako sú brucho, zadok, boky, nohy a pri tom masíruje tieto časti tela. Krúživým pohybom s obručou Weight Hoop Magnetic pozitívne ovplyvňujete funkciu bedier, kríže a celú oblasť chrbtice. S masážnou obručou inSPORTline Weight..

  26.3 €© 2017 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb