Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness doplnky | Rucumbenty
Dodávateľ:Life Fitness
Cena:1650 €

Recumbent Life Fitness RS1 je nositeľom inovácií a výskumami získaných informácií, teda všetko čo v sebe obsahuje slovo LifeCycle. To ho radí na prvé miesto vo všetkých kluboch a fitness centrách po celom svete. Má otvorený priestor pre nasadanie a vystupovanie z bicykla. Recumbent RS1 poskytuje pohodlné, ale efektívne možnosti pre domáce cvičenie. Kľúčové vlastnosti: Monitorovanie srdcovej frekvencie (Kontaktné ručné meranie srdcovej frekvencie a senzory pre meranie srdcovej frekvencie za pomoci WiFi, ktorá je zabudovaná priamo v konzole) Ergonomický dizajn (Bočné madlá a predné pomocné riadidlá deluxe) Protišmykové a samo vyrovnávacie pedále (Samo vyvažovacie pedále s nastaviteľnými popruhmi) Intuitívne ovládanie Go Console spája jednoduchosť použitia a možnosťou využitia prednastavených tréningových a motivačných programov.


 • Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX
  Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX

  Life Fitness Lifecycle GX Cyklotrenažér Life Fitness Lifecycle GX je výborný rotoped určený na spinning. Life Fitness, spoločnosť, ktorá vám priniesla prvý LifeCycle ® rotoped teraz priviedla najlepší spiningový trenažér GX.  Je biomechanicky navrhnutý a..

  2350 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!                 XXL ZÁRUKA 10 ROKOV Na konštrukciu/rám..

  1150 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb