MAXX - Fitness shop

MAXX

Šport | Športová výživa | Iontové nápoje

Šport | Športová výživa | Proteíny

Nápoje | Predtréningové nápoje | Nápoje počas tréningu | Potréningové nápoje | Iontové nápoje | RTD nápoje


XXTREME NUTRITION Maxx Iont 1000 ml Citrón

XXTREME NUTRITION Maxx Iont 1000 ml Citrón e-shop >>

Exclusive ión Dink Iontový koncentrovaný regeneračný nápoj novej generácie pre najnáročnejších športovcov. Regeneračné nápoje skvelých chutí na pitie v priebehu alebo po športovom výkone. Nový MAXX IONT Vám dodá nielen vitamíny a minerály stratené vplyvom náročného fyzického výkonu, ale navyše aj látky odďaľujúci únavu, podporujúce mentálne funkcie a urýchľujúci regeneráciu. Unikátne zloženie revitalizačného systému MAXX IONT kombinuje komplex mi.. zistiť viac >>Maxx Iont Citrón

Maxx Iont Citrón e-shop >>

Exclusive ión Dink Iontový koncentrovaný regeneračný nápoj novej generácie pre najnáročnejších športovcov. Regeneračné nápoje skvelých chutí na pitie v priebehu alebo po športovom výkone. Nový MAXX IONT Vám dodá nielen vitamíny a minerály stratené vplyvom náročného fyzického výkonu, ale navyše aj látky odďaľujúci únavu, podporujúce mentálne funkcie a urýchľujúci regeneráciu. Unikátne zloženie revitalizačného systému MAXX IONT kombinuje komplex mi.. zistiť viac >>ALLMAX MuscleMaxx Tyčka 57g Bílá čokoláda a burákové máslo

ALLMAX MuscleMaxx Tyčka 57g Bílá čokoláda a burákové máslo e-shop >>

100 % pravé arašidové maslo , 100 % reálne grahamové krekry a 100 % spokojnosť so skutočnou lahodnou chuťou ! To všetko a 15 g bielkovín v každej tyčince.Opravdu vynikajúce a pohodlné proteínové občerstvenia nabité energiou , ktoré určite zlepšia váš deň . Keď potrebujete desiatu , siahnite po MuscleMaxx High - Energy proteínovej tyčinke ! Ak hľadáte naozaj chutnú , bielkovinami nabitú desiatu , ktorá vás navyše uspokojí lahodnou chuťou čokoládové tyčinky.. zistiť viac >>Plášť Maxxis ikon kevlar 29x2.20 EXC.

Plášť Maxxis ikon kevlar 29x2.20 EXC. e-shop >>

Veľkým objemom a rýchlym vzorkou dodáva ukážkovej vlastnosti vo všetkých jazdných podmienkach a stáva sa ikonou pretekárskeho sveta. Konštrukcia plášťa z troch zmesí. Podkladová vrstva je z tvrdej zmesi a je kombinovaná s dvoma mäkšími na povrchu plášťa a tým optimalizuje trakciu a životnosť plášťa. rozmer: 29x2,20 pätka: kevlar tpi: 120 zmes: 3C Max Speed hnotnost: 580 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Ignitor kevlar 29x2,10 TR.

Plášť Maxxis Ignitor kevlar 29x2,10 TR. e-shop >>

Dezén plášťa Ignitor bol navrhnutý pre najnáročnejších profesionálnych jazdcov, ktorým už pomohol získať niekoľko víťazstiev vo Svetovom pohári. Hrubý vzorka sa vyznačuje nízkym valivým odporom v priamom smere, zatiaľ čo stupňovité päťuholníkové výstupky zaisťujú skvelú trakciu v zákrutách a na stredne ťažkom povrchu. rozmer: 29 × 2,10 pätka: kevlar - skladací TPI: 60 zmes: single hmotnosť: neuvedená .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Crossmark II kevlar 29x2.10 TR.

Plášť Maxxis Crossmark II kevlar 29x2.10 TR. e-shop >>

Prakoticky súvislá stredová partie umožňuje takmer letieť nad pevnou zemou, napriek tomu je však dostatočne profilovaná, aby si poradila s mokrými korene a kamením. Ľahko vyčnievajúce línia bočných výstupkov zaisťuje u takto rýchleho plášťa doposiaľ nevídanú presnosť zatáčanie. rozmer: 29x2,10 pätka: kevlar TPI: 60 zmes: dual hmotnosť: 605 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Rambler kevlar 700x40 EXO TR.

Plášť Maxxis Rambler kevlar 700x40 EXO TR. e-shop >>

Maxxis Rambler je plášť pre novú generáciu cestných kolies pre rozbité a štrkové cesty. Vzorka plášťa je vhodný ako pre asfalt, tak pre štrkové a iné rozbité cesty rozmer: 700x40 pätka: kevlar TPI: 60 zmes: dual hmotnosť: 440 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Minion FBR kevlar 26x4.8

Plášť Maxxis Minion FBR kevlar 26x4.8 e-shop >>

Plášť Maxxis Minion FBF rozširuje ponuku plášťov pre fatbiky o trailový plášť, ktorý je určený výhradne pre predné koleso. Tvar klátikov a rozostupy sú odvodené od osvedčeného vzorky plášťa Minion DHF. Fatbikový Minion FBF vás extrémne dobre podrží v zákrutách, poskytne dostatok priľnavosti a záberu aj v mäkkom teréne a jeho valivý odpor je nízky. rozmer: 26x4,8 pätka: kevlar TPI: zmes: dual hmotnosť: 1625 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Minion FBF kevlar 26x4.8

Plášť Maxxis Minion FBF kevlar 26x4.8 e-shop >>

Plášť Maxxis Minion FBF rozširuje ponuku plášťov pre fatbiky o trailový plášť, ktorý je určený výhradne pre predné koleso. Tvar klátikov a rozostupy sú odvodené od osvedčeného vzorky plášťa Minion DHF. Fatbikový Minion FBF vás extrémne dobre podrží v zákrutách, poskytne dostatok priľnavosti a záberu aj v mäkkom teréne a jeho valivý odpor je nízky. rozmer: 26x4,8 pätka: kevlar TPI: 60 zmes: dual hmotnosť: 1650 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Aggressor kevlar 27,5x2.30 DoubleDown TR.

Plášť Maxxis Aggressor kevlar 27,5x2.30 DoubleDown TR. e-shop >>

Maxxis Aggressor predstavuje nový štandard medzi enduro plášťami. Samozrejmosťou je EXO Protection ochrana bokov a Tubeless Ready úprava. Excelentné vzorku, ktorý zvládne každý terén, najlepšie univerzál. rozmer: 27,5x2,30 pätka: kevlar tpi: 60 zmes: dual hmotnosť: 1050 g .. zistiť viac >>Plášť Maxxis Ardent kevlar 27,5x2.25 TR.

Plášť Maxxis Ardent kevlar 27,5x2.25 TR. e-shop >>

Dizajnéri sa zamerali na vynikajúcu trakciu, ale Ardent nezabúda ani na pretekárov. Veľké bočné bloky poskytujú veľa hrán potrebných pre prejazd zákrutami vysokou rýchlosťou. Stredový profil bol navrhnutý pre nekompromisný brzdenie a akceleráciu, napriek tomu však používa zošikmené výstupky obmedzujúce valivý odpor. Ardent sa dodáva v celej rade rozmerov a vyhovie tak potrebám každého MTB jazdca. rozmer: 27,5x2,25 pätka: kevlar tpi: 60 zmes: single hmotnosť.. zistiť viac >>Plášť Maxxis Beaver kevlar 27,5x2,0 tr.

Plášť Maxxis Beaver kevlar 27,5x2,0 tr. e-shop >>

Závodné plášť do nepriaznivých podmienok. Špeciálny dezén predovšetkým na mokro a blato doplnený povrchom z dvoch zmesí - tvrdé základnej zmesi na zníženie valivého odporu a ako podpora pre výstupky dezénu, a druhé povrchové mäkšie zmesi pre navýšenie priľnavosti na mokrých kameňoch a koreňoch. rozmer: 27,5x2,0 pätka: kevlar tpi: 60 zmes: hnotnost: 800 g .. zistiť viac >>Plášť MAXXIS Crossmark II kevlar 27,5x2.25 Exo tr.

Plášť MAXXIS Crossmark II kevlar 27,5x2.25 Exo tr. e-shop >>

Takmer univerzálny plášť Maxxis Crossmark II v novom rozmere 27,5x2,25 "alebo taky 650B. Stredový profil plášťa drží na pevnom povrchu a dostatočná výška vzorky si poradí aj na mokrých koreňoch a kameňoch. Bočné výstupky zaisťujú až nečekeně veľkú stabilitu a presnosť v zákrutách . Kevlarová pätka plášťa spolu so špeciálnou úpravou dovoľuje tento plášť použiť aj ako bezdušový rozmer: 27,5x2,25 pätka: kevlar TPI: 60 zmes: dual hmotnosť: 740 g.. zistiť viac >>Plášť MAXXIS CROSSMARK II kevlar 27,5x2.25 TR.

Plášť MAXXIS CROSSMARK II kevlar 27,5x2.25 TR. e-shop >>

Takmer univerzálny plášť Maxxis Crossmark II v novom rozmere 27,5x2,25 "alebo taky 650B. Stredový profil plášťa drží na pevnom povrchu a dostatočná výška vzorky si poradí aj na mokrých koreňoch a kameňoch. Bočné výstupky zaisťujú až nečekeně veľkú stabilitu a presnosť v zákrutách . Kevlarová pätka plášťa spolu so špeciálnou úpravou dovoľuje tento plášť použiť aj ako bezdušový rozmer: 27,5x2,25 pätka: kevlar TPI: 60 zmes: dual hmotnosť: 740 g.. zistiť viac >>Maxx Isomaxx izotonický nízkoenergetický citrusovo-ovocný nápoj 250 ml

Maxx Isomaxx izotonický nízkoenergetický citrusovo-ovocný nápoj 250 ml e-shop >>

Izotonický nápoj Isomaxx je RTD nápoj, ktorý je ready to drink - teda pripravený na okamžitú konzumáciu. Je výborným riešením na hydratáciu, doplní tekutiny, obnoví energiu a nahradí dôležité živiny stratené potením... zistiť viac >>